Yarim Saatte Hazirlanan Pratik Tatli Tarifleri

Yarim Saatte Hazirlanan Pratik Tatli Tarifleri
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.659 kez okundu.
Tarifi Beğendiniz mi?
[Toplam:2    Ortalama:3/5]
Pratik Tatlılar

Pratik Tatlı Tarifleri
Kolay Tatlı Tarifleri
Basit Tatlılar

Merhaba Efendim;

Sizinde bildiğiniz gibi bazen aniden kapı çalar ve misafir gelir yada canımız birden tatlı ister. İşte bu zamanlarda faydalanabileceğimiz birbirinden şık görünümlü tatlı tarifleri sitemizde sizlerle. Yapım süresi en fazla yarım saat olan kolay tatlı tariflerini sitemizden bulabilirsiniz. Bunların karşılığında sizlerden tek istediğim şey yazımıza yorum yapmanız olacaktır.

  • Bisküvili İrmik Tatlısı Tarifi için Tıklayınız  ( Yapımı en fazla Yarım saatinizi alacak olan çok ağır olmayan güzel bir tatlı tarififir. )
Bisküvili İrmik Tatlısı Tarifi
  • Höşmerim Tarifi için Tıklayınız ( Konya usulü hazırladığımız kolay bir tatlı tarifidir. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.)

 

Höşmerim Tarifi
  • Burçak Pasta Tarifi için Tıklayınız ( Burçak Bisküvi ile hazırlanan tadına doyum olmaz bir tarif daha sizlerle. )

 

Burçak Pasta Tarifi
  • Havuçlu Cezerye Tarifi için Tıklayınız ( Havuç ve Petibör bisküvinin muhteşem buluşması sizlerle. )

 

Havuçlu Cezerye Tarifi
  • Sufle Tarifi için Tıklayınız ( Çikolata aşkı tutanlar için bulunmaz bir lezzet diyebiliriz.)

 

Sufle Tarifi
  • Saray Helvası Tarifi için Tıklayınız ( Helva canı çekenler için muazzam bir lezzet daha sitemizde sizlerle )

 

Saray Helvası Tarifi
  • Kremalı Milföy Tatlısı Tarifi için Tıklayınız ( Milföylü tarif hazırlamak isteyenler için farklı bir tercih olabilir )

 

Kremalı Milföy Tatlısı
  • Tost Makinasında Waffle Tarifi için Tıklayınız ( Dışarıda ki ucuz kafelerde Waffle yemek yerine kendi evinizde istediğiniz meyveler ile en güzel waffle yaabilirsiniz )

 

Waffle Tarifi

Yaklaşık olarak yarım saatde hazırlanabilecek olan birbirinden güzel tatlı tariflerimizi kendi evinizde rahat bir şekilde deneyerek hazırlayabilirsiniz. Çayın yanında gelen misafirlere ne yapsam derdine son olacak bu güzel tarifleri sitemizden rahat bir şekilde alabilirsiniz. Kolay Tatlı Tarifleri her zaman için bu sayfada sizlerle olmaya devam edecektir.

Tariflerimde kullandığım Ölçü Tablosuna ulaşmak için Tıklayınız. Bütün tariflerimde bu ölçüleri kullanıyorum. Sizlerde kendi evinizde böyle bir tablo oluşturabilirseniz daha kolay tarifler hazırlayabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğum bütün tatlılar bu ölçülere göre hazırlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git