Hakkımda

Merhaba, ben Selma. Selma Mutfakta isimli yemek tarifleri sitesinin sahibiyim. 2015 senesinin şubat ayında bu işi yapmaya başladım. İlk başlarda hobi olarak başladığım blogger işinde zaman geçtikce yenilikler görmeye başladım ve işlerimi ilerletme kararı aldım. Farklı ve yeni yemekleri yapmayı çok seviyorum. Bu siteyi kurmamın amacıda zaten sizleri bu yenilikler ile buluşturabilmek.

Sitemin açılışından sonra geçen 1 senede her gün daha yeni şeyler öğrenmeye başladım ve bu yenilikleri sizlerede sunmaya çalıştım. Başlarda bu işten maddi bir beklentim yoktu fakat zaman geçtikce gelen talep beni maddi olan bir kazanç sağlamayada itti dersem yalan olmaz heralde. Bu işten tabiki çok büyük maddi bir kazaç sağlamıyorum fakat tarifler için harcadığım maliyeti ay sonunda gelen gelir ile karşılayabiliyorum. Bu işi başlarda kardeşim çok zor olduğu için tavsiye etmedi fakat benim yoğun ısrarım ve bu işteki isteğimi oda anlayınca bana bu siteyi açtı ve hem kendisi hemde ben beklentileri boşa çıkarmadığımı düşünüyorum. Bu işi sadece hobi olarakda yapabilirsiniz ayrıca maddi bir kazanç elde etmek içinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde bir yemek sayfasını kurmak oldukça basit bir iş. Blogger isimli web sitesine girerek kolay bir şekilde sizlerde kendinize yeni bir web sitesi açıp maddi kazanç sağlayabilirsiniz. İlk başlarda zorlanabilirsiniz fakat zaman geçtikçe sizde anlayacaksınız ki emeğinizin karşılığını alıyorsunuz ondan sonrası zaten kolay bir şekilde gelecektir. Ben ilk web sitem açıldığında umutsuz bakıyordum fakat geçen zaman ve benim azmim gösterdiki isteyince oluyormuş. Bu işte esas olan şey özgün olmak ve gerçekten istemek bunun dışında sizden istenen hiç bir şey yok.

Yukarı da anlattığım gibi sizlerde benim gibi eğer evde sıkılıyorsanız ve bir ek kazanç sağlamak istiyorsanız bu şekilde bir blog kurarak hem eşinize destek olabilir hemde boşa geçen zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde bir blog kurmak isteyip kuramayanlar bana ulaşırsa hiç bir ücret almadan elimden geldiğince yardım edebilirim.

Ayrıca beni takip etmek isteyenler
İnstagram
Twitter
Google+
Pinterest

Sitemde yer alan bütün tarifler ve resimler bana aittir. İzin alarak kullanabilirsiniz. Bana yazmak isteyenler instagram hesabımdan dm atarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Sayfa başına git